Szülői Munkaközösség

Az Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola Szülői  Munkaközössége feladatának tekinti, hogy részt vegyen az iskola életében, programjain, segítse, támogassa a pedagógusok munkáját, valamint programokkal gyarapítsa az iskolás éveket.

Harmadik éve, hogy  hagyománnyá teremtettük december 13.-án sport versenyünket a Boszorkány Kupát. Sikeres bálokat rendeztünk, melyeknek köszönhetően az iskola gyarapodott paravánokkal, kosárlabda palánkokkal, ping-pong asztalokkal és egy kültéri sakk-kal. Aktív segítséget nyújtunk a karácsinyi kézműves foglalkozásokon,  a DÖK napon, ballagásra feldíszítjük az iskolát és támogatjuk az Erdélyi cserediákok programját.

Második éve, hogy az Üllői Önkormányzat felkérésére rendezünk gyermeknapi programot.

Számos kisebb nagyobb rendezvények alkalmával próbáljuk segíteni az iskolai munkáját.  Ezen időszak alatt egy jó kis csapat kovácsolódott össze, amelybe mindig nagy szeretettel várjuk az új tettre kész, segítőkész, jólelkű szülőket!

Tóthné Kostyalik Tímea
SZMK Elnök