Osztálykirándulás – Kamaszfesztivál

Ez Országos Osztálykirándulás – Kamaszfesztivál az idei tanév végén Szentendrén lesz május 25-28. között.

Ez az esemény Magyarország különböző településein tanuló felsős és középiskolás osztályok számára kínál találkozási, ismerkedési lehetőséget egy élményekkel teli közös nagy osztálykirándulás keretében.

Az átalakuló világban való boldoguláshoz a diákoknak számos képességet kell fejleszteniük: rugalmasság, kommunikáció, kreativitás, kritikus gondolkodás, csapatmunka, digitális kompetencia, önállóság, rugalmas tanulási stratégiák, érzelmi intelligencia, szociális és kulturális tudatosság.

A fesztivál programjai, adottságai egyaránt hozzájárulnak ahhoz, hogy ezek a képességek fejlődjenek.

Erre a fesztiválra neveztünk be az 5.z osztállyal. Bízunk abban, hogy támogatókat találunk, hogy tanulóink részt vehessenek és gyűjthessék élményeiket.

Sajtosné Öllei Andrea 5.z ofő