Szülői tájékoztatás 03.18.

Kedves Szülők!

A holnapi napon (2022. 03.18. péntek) normál munkarend szerint lesz tanítás intézményünkben.

Tisztelettel, Barna Tibor

Szülői tájékoztató 2022.03.17.

Kedves Szülők!

A holnapi tanítási nappal kapcsolatosan a következő tájékoztatást adom:

– A diákoknak reggel a szokott időben kell az iskolába érkezni.

– Ügyeletet a szokásoknak megfelelően 7 órától tartunk, illetve szükség szerint a 16-17 óra közötti időszakban is.

–  A gyerekek órarend szerint fognak végezni, délután lesz napközi!

Az étkeztetést változatlan feltételek mellett biztosítjuk, a gyógypedagógiai foglalkozásokat megtartjuk. Az iskolaegészségügyi ellátást is biztosítjuk.

A következő tanítási napról március 17-én délután tudok felvilágosítást adni.

Üllő, 2022. 03. 16. Tisztelettel: Barna Tibor

Tisztelt Szülők!

A pedagógus szakszervezetek (PSZ, PDSZ) által meghirdetett határozatlan idejű sztrájkhoz az iskolánkból is csatlakoztak pedagógusok.

Ennek következtében 2022. március 16 -án a következőképpen alakul az iskolai napunk:

A sztrájk időtartama alatt a hatályos jogszabályok alapján a gyermekek oktatását és felügyeletét el fogjuk látni. E szerint a tanítási órák legalább 50%-át szakszerűen tervezzük megtartani.
A diákoknak reggel a szokott időben kell az iskolába érkezni.
A gyerekek órarend szerint fognak végezni, délután ügyeletet tartunk!
A diákoknak a szokott időben kell az iskolába érkezni.

Ha a tanuló a sztrájk idején nem jelenik meg az iskolában az mulasztásnak minősül. A mulasztások igazolása kizárólag a házirendben meghatározott módon és határidőben történhet meg, ellenkező esetben igazolatlan mulasztásnak minősül.
Az étkeztetést változatlan feltételek mellett biztosítjuk, a gyógypedagógiai foglalkozásokat megtartjuk. Az iskolaegészségügyi ellátást is biztosítjuk.

A fentiek szerint március 16-án minden tanulót fogadunk az iskolában, erre vonatkozóan külön igény benyújtására nincs szükség!

Üllő, 2022. 03. 11.                                             Tisztelettel:      Barna Tibor

Felvételi körzet

Tisztelt Szülök!

Kedves diákok!

Tájékoztatásul megosztom a felvételi körzethatárt.

Tájékoztatás

Tisztelt Leendő Elsős Szülők!

Az éves programban betervezett családi nap a leendő elsős gyerekek és szülők részére elmarad. Helyette március 30-án(szerdán) 16:30-tól lesz tájékoztató szülői értekezlet a leendő elsős szülők részére. Itt tájékoztatást kapnak az iskolánkról, beiratkozásról és a  leendő elsős tanító nénikről akik szintén részt vesznek ezen az értekezleten.

Tisztelettel:

Barna Tibor igazgató

Országos Bajnokság – íjászok

Soós-Horváth Diánától, az versenyre felkészítő íjásztól, edzőtől kaptuk a hírt, hogy a 2022.02.19-én került megrendezésre az IFAA Országos Bajnokság, ahol Kelemen Máté és Zsákai Kadosa első helyezést, Dobos Veronika második helyezést és Hamar Krisztofer ötödik helyezést ért el.
Gratulálunk tanítványainknak, akik lelkiismeretesen, sok energiabefektetéssel, áldozatos munkával készültek a megmérettetésre, hogy végül ilyen sikeresen szerepeljenek!

Iskolavezetés

Tájékoztatás

Tisztelt leendő elsős szülők!

Tájékoztatajuk önöket, hogy a 2022/2023-as tanévben  a következő elsős osztályok indítását tervezzük:

1.a  Fülesné Pintér Ildikó

1.b  Juhász Anita

1.c  Szőnyiné Bán Ilona

1.z  Garami-Németh Nikoletta.

A beiskolázással kapcsolatos teendőkről későbbiekben adunk pontos tájékoztatást.

2022.02.01.

Dr. Barna Tibor

Hétfői nap – igazgatói tájékoztatás

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

2022. január 31-én hétfőn, normál munkarend szerint tervezzük az iskolai napot. Tehát a diákok a szokott időben, reggel 7.45- ig kell, hogy beérjenek az iskolába. A reggeli ügyeletet is megtartjuk.

Tisztelettel,

Barna Tibor igazgató