Üllői iskolások sikerei a Pest vármegyei matematika versenyen

Az első fordulóban 63 felső tagozatos tanulónk vett részt, akik közül 13 tanuló került a megyei döntőbe A megyei eredményhirdetésre, melyre Százhalombattán került sor, évfolyamonként a legjobb eredményt elérő 10 tanuló kapott meghívást a vármegyéből.

Öt tanulónk végzett a top 10-ben, oklevelet és tárgyjutalmat kaptak.

9. helyezés: Szántai Odett  5.z

9. helyezés: Serbán Jázmin 8.z

6. helyezés: Móri Flóra    8.z

4. helyezés: Halász Ferenc  7.z/a.   Felkészítő tanáruk Erdő Endre

4. helyezés: Szabó Marcell   7.c     Felkészítő tanára Simon Gyula

Erdő Endre tanár úr is a tíz díjazott tanár egyike lett, mivel négy tanítványa is a legjobb 10-ben végzett a versenyen.

A fényképen Balról-jobbra: Szabó Marcell, Halász Ferenc, Erdő Endre, Szántai Odett, Móri Flóra, Serbán Jázmin.

Büszkék vagyunk rájuk! Ebben a tanévben a Zrínyi Ilona országos matematikaversenyen és a Pest Vármegyei matematika versenyen is az Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola ifjú matematikusai a Monori Tankerületben a legjobb eredményeket érték el.

Gratulálunk a szép eredményekhez!