Az üllői diákok kiváló eredményei a Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei fordulójában

A versenysorozat novemberben indult az első fordulóval, ahova 28 diák jelentkezett. Közülük 18-an jutottak a megyei döntőbe:

3. évfolyam: Varga Ádám, Kamasz Milán, Filep Márk, Maróthi Luca

4. évfolyam: Szilágyi Levente, Shrek Hanna

5. évfolyam: Szántai Odett, Molnár Dániel, Székely Áron

6. évfolyam:Tímár Johanna

7. évfolyam: Halász Ferenc, Tímár Tamás, Szabó Marcell,Vasas Lea, Nagy Maxim, Varga Fruzsina

8. évfolyam: Serbán Jázmin és Móri Flóra.

A megyei döntőben kiváló eredményeket értek el a 3. és 7. évfolyam versenyzői, akik a megyei eredményhirdetésen Biatorbágyon vehették át okleveleiket és jutalmaikat.

Csapatversenyben a 3. évfolyam tanulói 2. helyezést értek el:

Varga Ádám (3.a osztály), Maróthy Luca és Filep Márk (3.z/a osztály, felkészítő tanára Kissné Dobos Ildikó)

A harmadik évfolyamosok közül megyei 1. helyezést ért el Varga Ádám 3.a osztályos tanuló (a fényképen bal oldali), felkészítő tanára Geérné Szenyán Andrea. Varga Ádám meghívást kapott az országos döntőbe.

A hetedik osztályos csapat 3. helyzést ért el:

Balról jobbra: Szabó Marcell(7.a osztály), Tímár Tamás(7.z/b osztály), Halász Ferenc (7.z/a osztály)

Egyéniben 3. helyezést ért el Tímár Tamás.

Felkészítő tanáraik: Erősné Tóth Márta, Simon Gyula és Erdő Endre.

Gratulálunk a tanulók, és felkészítő tanáraik kiváló eredményeihez!