Igazgatói köszöntő

Kedves Vendégünk!

Tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önt iskolánk honlapján. Köszönöm érdeklődését! Honlapunkon igyekszünk tájékoztatást adni leendő, jelenlegi és egykori tanítványainknak és szüleiknek egyaránt. Remélem, hogy mindenki megtalálja a számára szükséges információt. Iskolánk az elmúlt évtizedekben számos változáson ment keresztül, profiljaink közé tartozik a zene, a nyelv és a sport is. Iskolánk történetéről, is tájékozódhat a kedves olvasó honlapunkon.

A zenei osztályokban emelt szintű ének- zenei oktatás folyik.  Első osztálytól óratervi órák keretében tanulják diákjaink az angol nyelvet, a néptáncot illetve első és második osztályban sakkot is. Az iskola részt vesz számos pályázaton, részt veszünk a Határtalanul programban, a Bajnokok Útja mentorprogramban, a Bozsik programban.

Honlapunkon folyamatosan tájékoztatjuk Önöket a beiskolázás módjáról, igyekszünk minden fontos információval ellátni önöket. Iskolánk számos programot kínál diákjai számára, melyekről szintén beszámolunk honlapunkon. Intézményünk környezete, a diákok, a szülők elvárásai, az iskola partnerei, a kollégák megújulási készsége jó teret ad a folyamatos fejlesztésnek.

Éljünk a lehetőségekkel, alakítsuk közösen az intézmény jövőjét a diákok, szülők megelégedésére!

Dr. Barna Tibor